Toshiba Endüstriyel Barkod Yazıcılar Toshiba B-SX5T

Ürün Markası Toshiba
Ürün Kategori Toshiba Endüstriyel Barkod Yazıcılar
Ürün Kodu B-SX5T
Ürün Adı Toshiba B-SX5T
Fiyat

Teknik Özellikler
Baskı Şekli : Termal Transfer
Çözünürlük : 306 dpi
Maksimum Baskı Genişliği : 127,5mm
Maksimum Baskı Hızı : 203mm/sn
Bellek : 16B SDRAM 8MB FLASH
Baskı Kafası : Edge
Kullanılabilen Etiket Tipleri : Sürekli kağıt, etiket kağıdı, perfore kağıt
Fontlar : Bitmap font (21 font), Outline font (7 font), Writable karakterler (132 font), Opsiyonal TrueType fontlar (20 types)*
Barkodlar : UPC/EAN/JAN, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-128, NW7, MSI, Industrial 2 of 5, ITF, Postnet, RM4SCC, KIX-code, RSS14
2D Barkodlar : Data Matrix, PDF 417, Maxicode, QR code, Micro PDF 417
Arabirimler : 2 serial ports, bi-directional port, Expansion I/O, PCMCIA I/F*, 10/100 Internal LAN I/F*, USB*
Maksimum Rulo Dış Çapı : 127mm
Maksimum Rulo Genişlik : 200 mm
Maksimum Ribon Uzunluğu : 600m
Ağırlık : 20 KG
Boyutlar (ExBxY) :
Çalışma Ortamı : + 5 ~ 45 °C, 20 ~ 80% RH (Yoğuşmayan nem)
Saklama Ortamı : - 40 ~ 55 °C, <93% RH
Adaptör Girişi : AC110~220V, 50/60 Hz
Adaptör Çıkışı : DC24V, 2.5A
Opsiyonlar : Kesici modül, USB arabirim, RFID kit

Dökümanlar

Toshiba B-SX5 - Teknik Doküman

 

Toshiba TEC B-SX5T şeritli ve şeritsiz baskı yapabilen yüksek kaliteli endüstriyel yazıcıların özelliklerine sahiptir. Bu yazıcı çok popüler olan B-572 modelinin yerine geçmesi için üretilmiştir, başarılı performansı ile üretim, kimya, ilaç, tekstil, elektronik ve retail gibi çeşitli sektörlerde güvenle kullanılabilir

Yüksek hızda baskı yapabilme özelliğini geliştirmek için 32 BIT RISC (SH-388Mhz) işlemciye sahiptir. Programlar ve geniş bilgi dosyalarını saklamak için 8/16 MB DRAM görüntü ön belleği ve 4 MB flash hafızası mevcuttur. Baskı kafasına, merdaneye, etiket yoluna ve sensörlere erişim geniş açılma mekanizmasıyla kolaylaştırılmıştır.

 

Yazıcının beraberinde kullanıcı kulavuzu, teknik kılavuz ve Bartender TEC ultralight etiket baskı programını içeren bir CD-Rom bulunmaktadır. Toshiba TEC B-SX5 modeli 100 km kafa ömrü ve ucuz kafa fiyatı ile kullanıcısına büyük avantaj sağlar. Toshiba TEC B-SX5 ün yazılım kodları B-X72 modeli ile uyumludur.

 

Toshiba TEC B-SX5 arttırılmış özelliklere sahiptir. Internet, elektronik posta, FTP, XML ve BCI fonksiyonlarının sunduğu birçok avantajlar içinde; Uzaktan yazdırabilme, Uzaktan etiket formatı yüklenebilmesi ve güncellenebilmesi, Hatalara karşı yeterli uyarı sistemi, uzaktan teknik destek, BCIyı kullanarak bilgi kullanımı ve işlenmesi bulunmaktadır. FTP serverı kullanarak data transferi protokolünden geçerek bilginin transfer olmasına izin verir.

 

INTERNET hizmet sağlayıcıları ile yazıcı ön belleğini, yazıcı durumunun gözlemlenmesini ve güncellenmesini, parametre ayarlarını önermeyi ve internet tabanlı formların doldurulmasıyla veya bilgi gönderimiyle etiket basılmasını sağlar. XML dosyaları yazıcı tarafından alınıp otomatik olarak doğru etiket formatına bağlanabilir.

Toshiba TEC B-SX5 etiketleri basmak için elektronik posta alabillir ve basım bitince cevap verir.Hatta bir hata oluşumunda yetkili adrese haber verebilir. BCI temel programlarını çalıştırarak düzensiz gelen yazım bilgilerinin doğru etiket formatlarına çevrilmesine olanak sağlar. Bu yazıcıya var olan sisteme yazılım değişimi gerekmeden bağlanma imkanı verir. Yazıcı standart olarak şerit tasarruf mekanizması ile etiket soyucu ve sarıcı mekanizmaya sahiptir.

 
 BENZER ÜRÜNLER